10650 ELEGANT GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10650 |
| Color | GREY |
| Bundle | 8 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 184cm / 72inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2200kg |